BenQ RM6502K

Monitor RM6502K zaprojektowano tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości sali lekcyjnej i pomóc nauczycielom w budowaniu zdrowego i wciągającego środowiska nauki.

Monitor RM6502K jest nie tylko wyposażony w funkcję ochrony wzroku, ale również oferuje zaawansowane narzędzia do komentowania w celu zwiększenia udziału uczniów w zajęciach. Monitor RM6502K to doskonały interaktywny wyświetlacz, który pozwala na płynną i przyjemną naukę za pomocą funkcji dotykowych.

• Technologia dotyku: podczerwień
  • Przekątna: 65″
  • Panel: DLED
  • Jasność: 350 cd/m2
  • Kontrast: 1200:1
  • Rozdzielczość panelu: 3840 x 2160

Monitor Interaktywny BenQ RM8602K 86″ 4K UHD

Monitor RM8602K zaprojektowano tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości sali lekcyjnej i pomóc nauczycielom w budowaniu zdrowego i wciągającego środowiska nauki. Monitor RM8602K jest nie tylko wyposażony w funkcję ochrony wzroku, ale również oferuje zaawansowane narzędzia do komentowania w celu zwiększenia udziału uczniów w zajęciach. Monitor RM8602K to doskonały interaktywny wyświetlacz, który pozwala na płynną i przyjemną naukę za pomocą funkcji dotykowych.

Notuj i współpracuj wszędzie w środowisku chmury

Dzięki funkcjom i możliwościom kolaboracji w środowisku chmurowym EZWrite 5 usprawnia dyskusje w klasie, sprawiając, że nauczyciele i uczniowie płynniej niż kiedykolwiek dzielą się pomysłami, notatkami i opiniami, tak jakby dodawali adnotacje na tej samej tablicy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Co więcej, dzięki usłudze AMS (Account Management System) nauczyciele będą mogli uzyskać dostęp do swoich materiałów dydaktycznych, przechowywanych w chmurze i rozpocząć zajęcia bezpośrednio z poziomu Monitora BenQ.

Płynna współpraca w czasie rzeczywistym

Wyposażona w funkcje przyjazne dla nauczycieli i uczniów, Tablica Interaktywna EZWrite 5 firmy BenQ jest wiodącym rozwiązaniem do tworzenia notatek interaktywnych i współpracujących ze sobą scenariuszy klasowych. Nauczyciele i uczniowie mogą cieszyć się lepszą interaktywnością, korzystając z EZWrite Cloud Whiteboard do gromadzenia, kategoryzacji, edycji i udostępniania notatek między monitorem interaktywnym, a urządzeniami mobilnymi.

Natychmiastowy dostęp do środowiska chmury

EZWrite 5 umożliwia nauczycielom bezpośrednie pobieranie i przesyłanie plików do usług w chmurze, takich jak Dysk Google i Dropbox. Ten wygodny dostęp do chmury, dostępny wyłącznie w EZWrite 5, ułatwia nauczycielom modyfikowanie materiałów i wykorzystanie ich gdziekolwiek się znajdują.

Zrzuty ekranu i łatwy import

Dzięki Ruchomemu Narzędziu EZWrite nauczyciele mogą rejestrować zrzuty ekranu dowolnych elementów, w tym treści z aplikacji, stron internetowych i filmów z dowolnego źródła. Następnie mogą zaimportować te treści do EZWrite 5 w celu dalszej dyskusji i adnotacji na zupełnie nowej stronie.

Podwójne pióra

EZWrite 5 jest wyposażony w podwójne pisaki, które pozwalają dwóm użytkownikom pisać lub rysować jednocześnie w różnych kolorach, co czyni go idealnym do aktywnych zajęć w klasie.

Inteligentne Rozpoznawanie Pisma Ręcznego

Funkcja rozpoznawania pisma odręcznego monitora RM8602K pozwala osobom prowadzącym prezentację na jednoczesną konwersję tekstu, liczb, formularzy i rysunków w czytelne materiały bez konieczności przełączania trybów pracy, co skutecznie ułatwia płynne nauczanie.

Ruchome narzędzie

Ruchomy pasek narzędzi EZWrite 4.1 jest kompatybilny z dowolnym źródłem wejścia i aplikacją Android. Ruchome menu na ekranie umożliwia natychmiastowy dostęp do szeregu funkcji, w tym zrzutu ekranu, gumki, pióra i tablicy, umieszczając dwa palce na ekranie. Pomaga to zwiększyć efektywność uczenia się w sali lekcyjnej.

Natychmiastowe dostarczanie i zarządzanie wiadomościami

X-Sign Broadcast to bezprzewodowy system przesyłu treści, który może przesyłać ostrzeżenia, wiadomości i ogłoszenia podczas zajęć. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów przesyłania wiadomości w klasie, X-Sign Broadcast zapewnia natychmiastowe dostarczanie wiadomości, a także powiadamianie grupowe. Służy jako centrum informacyjne nowej generacji, X-Sign Broadcast pozwala zarządzać treścią zajęć i nadawać materiały wzbogacające z dowolnego urządzenia.

Nieprzerwana nauka dzięki BenQ Launcher

Aby dodatkowo zapewnić uczniom nieprzerwane uczenie się, RM8602K usprawnia kroki rozpoczynające zajęcia od BenQ Launcher. Stworzony w celu agregacji wszystkich kluczowych narzędzi w jednym centrum, BenQ Launcher umożliwia nauczycielom rozpoczęcie korzystania z tablicy EZWrite, a także dostęp do różnorodnych źródeł danych jednym kliknięciem bez konieczności logowania się na ich konta. Nauczyciele mogą również umieszczać ogłoszenia na tablicy ogłoszeń. Dodatkowo BenQ Launcher jest wyposażony w SwitchQ, przełącznik zadań, umożliwiający nauczycielom łatwe przełączanie między najnowszymi aplikacjami i źródłami sygnału wejściowego, a to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Bezprzewodowe rozwiązanie do bezproblemowej współpracy

InstaShare to oprogramowanie zaprojektowane do bezproblemowej bezprzewodowej prezentacji i współpracy podczas wykładów. Umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe plików wideo, audio i filmów w jakości Full HD. Użytkownicy mogą również kopiować wszystkie treści cyfrowe z urządzeń, w tym komputerów, tabletów i smartfonów, umożliwiając uczestnikom wzbogacanie sesji o różnorodne zasoby multimedialne.

Głośniki i kompatybilność z zewnętrznym mikrofonem

RM8602K posiada dwa głośniki o mocy 16 W z przodu, oferując lepszą transmisję dźwięku, która podnosi poziom przyjemności audiowizualnej podczas zajęć. Ponadto RM8602K jest wyposażony w port Mic-In, który umożliwia nauczycielom podłączenie zewnętrznych mikrofonów, co dodatkowo ułatwia uczniom skuteczne i efektywne uczenie się.

Dane techniczne

Producent BenQ
Technologia dotyku Podczerwień
Przekątna 65"